Siemens Gigaset AL 140 Telsiz (kablosuz ) Telefon
Siemens Gigaset AL 140 Telsiz (kablosuz ) Telefon
Siemens Gigaset AL 140 Telsiz (kablosuz ) Telefon

Siemens Gigaset AL 140 Telsiz (kablosuz ) Telefon

Marka : SIEMENS

Siemens Gigaset AL 140 Telsiz (kablosuz ) Telefon

Kapalı alanda 50 m.

Açık alanda +/- 300 m

Siemens Gigaset AL 140 Telsiz (kablosuz ) Telefon

ÖZELLİKLER

Güvenli kablosuz iletişim ve Tak-çalıştır rahatlığı 

 

Kablosuz Gigaset AL140, kolay erişilebilen birçok özelliği ile senelerce yüksek kalitede telefon görüşmesi vaat ediyor. Telefonun çoğunlukla klasik fonksiyonlarını kullananlar için tasarlanan Gigaset AL140, ışıklı ekranı sayesinde gece ya da gündüz ekrandaki numaraları rahatlıkla görme imkanı sağlıyor. Gigaset AL140, 40 kişilik telefon rehberi ve kayıtlı numaralar aradığında ekranda isimlerin görünmesini sağlayan Caller ID fonksiyonu ile bir telefondan beklediğiniz tüm temel özelliklere sahip. Üstelilk enerji tasarrufu sağlayan yeni ECO DECT teknolojisi ile geleneksel kablosuz telefonlara oranla %60 daha az enerji tüketerek hem çevreyi hem cebinizi koruyor. 

 

Kolay kullanımlı birçok özelliğe sahip güvenilir bir kablosuz telefon arıyorsanız Gigaset AL140 akıllıca bir seçim olacaktır. 

 

Tak-Çalıştır 

 

Artık yeni kablosuz telefonunuzu kurarken deneme yanılma yapmaya, canınızı sıkmaya gerek yok. Gigaset AL140’ın tak çalıştır özelliği sayesinde sadece telefonu kutudan çıkartın, fişini takın ve üstün Gigaset teknolojisiyle konuşmanın keyfin çıkartın. 

 

Işıklı ekran 

 

Gigaset AL140, ışıklı ekranı sayesinde düşük ışıkta dahi gözlerinizi yormadan kolay kullanım imkanı sunuyor. Arayan kişinin adını ve numarasını gösteren CLIP fonksiyonu ve son 20 cevapsız aramayı ismiyle kaydetme özelliği ile gece ya da gündüz size ulaşmak isteyen herkesten haberdar oluyorsunuz. 

 

Telefon rehberi 

 

Önemli numaralarınızı Gigaset AL140’a kaydedin. Kullanıcı dostu menüsüyle kolaylıkla kayıt yapabilir, kayıtları değiştirebilir ve arayabilirsiniz. Üstelik tüm bu özelliklere tek tuşa dokunarak ulaşabilirsiniz. 

 

Daha rahat bir yaşam için kullanışlı fonksiyonlar 

 

Güne geç kalmadan, güzel başlamak için Gigaset AL140’ın alarmını kullanabilirsiniz. El cihazınızda alarmı kolaylıkla kurun ve uyandığınızda tek tuşla kapatın. Dilerseniz evin farklı yerlerinden konuşmak ya da farklı odalardaki herkesin konuşmasını sağlamak için 4 adete kadar ilave el cihazı tanıtabilir ve kullanabilirsiniz. 

 

Enerji-tasarrufu ECO DECT 

 

Gigaset AL140, tasarruflu güç kaynağı ile geleneksel kablosuz telefonlarımıza oranla %60 daha az enerji tüketerek hem çevreyi hem cebinizi koruyor. Aynı zamanda diğer tüm Gigaset telefonlar gibi el cihazıyla baz istasyonu arasındaki mesafeye göre yayın gücünü azaltıp artırıyor. Hatta el cihazı baz istasyonuna takılıyken neredeyse sıfıra düşürerek dünya ile iletişiminizi kurarken dünyanın kaynaklarını en verimli şekilde kullanıyor. 

 

Gigaset AL140, kablosuz iletişimden beklediğiniz tüm özgürlüğü ve rahatlığı, Gigaset’ten beklediğiniz kalite ile veren güvenilir bir telefon. Ayrıca her gün daha rahat ve daha keyifli telefon görüşmeleri yapmanız için birçok kolay kullanımlı fonksiyona sahip.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR