Hakkımızda

1989 yılında kurulmuş olan firmamız COŞAR DTM LTD ŞTİ alanında Dayanıklı Tüketim Malları adı altında üretim yapan değişik firmalarının (beyaz eşya, küçük ev aletleri, ev elektroniği, halı ve mobilya) doğrudan veya ara toptancılar vasıtasıyla bayilikler almıştır.

Gelişen iletişim araçlarıyla birlikte internet mağazacılığı, ( online satış - elektronik alışveriş ) vasıtasıyla ürün gamını da genişleterek ( endüstriyel ürünler alanında üretim yapan veya ara toptancılar vasıtasıyla diğer endüstriyel beyaz eşya, küçük aletler ve mobilya ) bayiliklerini de kapsam içine almıştır.

2008 yılı itibariyle en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine internet mağazacılığı açarak ürünlere ulaşmada çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan www.DTMmerkezi.com  ve www.AVM23.com domain adlarıyla hizmet vermeye başarmıştır.

Halen bulunmuş olduğu adreste mukim mağazamız ve online mağazalarımızla yılların getirdiği birikim ve tecrübeyle güvenirlik ve saygınlıkla elimizden gelenin en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Saygılarımızla

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR