Doliche Erkek Düğmeli Boxer Gümüş İplikli
Doliche Erkek Düğmeli Boxer Gümüş İplikli
Doliche Erkek Düğmeli Boxer Gümüş İplikli

Doliche Patentli Gümüş İplikli Düğmeli Pamuklu Erkek Boxer

Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)

Doliche Patentli Gümüş İplikli Düğmeli Pamuklu Erkek Boxer

Kaşıntıları Giderir.

Oluşan Lekeleri Giderir.

Kasık Bölgesindeki Mantarları Önler.

Egzama Lekelerini Gidermede Yardımcı Olur. 

Pişiklerin Oluşmasını Önler.

Doktor Kimyager Uzmanımız Tarafından Geliştirilmiştir.

TR20031384 Patent Teknolojisi İle Üretilmiştir. 

Doliche Erkek Düğmeli Boxer Gümüş İplikli Siyah 

Erkek Pamuklu Boxer

Erkek pamuklu boxer %100 pamuklu patentli gümüş ipliklerden üretilmektedir. Erkek Pamuklu boxer ile gümüş teknolojisinin birleştirilmesiyle TR20031384 patent teknolojisi ile geliştirilmiştir. Pamuklu boxer sağlık açısından oldukça faydalı. Pamuklu boxer ile gümüşü patent teknolojimiz ile birleştirdik. Böylece gümüş pamuklu boxerlar teninize konfor, rahatlık ve sağlık getirir.

Gümüş Boxer 

Gümüş Boxer, içerisinde gümüş ihtiva eden patentli gümüş iplikli pamuklu erkek boxerlardır. Erkek Gümüş boxerlar, 2004 yılında geliştirmiş olduğumuz patentli gümüş teknolojisi ile üretilmektedir. Gümüş Boxer kapladığı bölgede oluşan kötü kokuları giderir. Gümüş boxer yine kapladığı alanda oluşabilecek mantarların önlenmesinde yardımcı olur. 

Erkeklerin vazgeçilmez iç giyim ürünlerindendir. Biz gümüş teknolojimizle gümüş erkek boxerları geliştirdik. Patentli gümüş teknolojimizle geliştridiğimiz Erkek boxer kasık bölgesindeki mantarlar başta olmak üzere kötü kokuların, kaşıntıların giderilmesinde yardımcı olmaktadır.

Kasık bölgesinde hiç kaşıntınız oldu mu? Toplu taşıma araçlarında giderken ya da bir toplantıda kasık bölgenizde kaşıntı olduğunuzu bir düşünün ? 

Kasık bölgesinde oluşan mantarlar kaşıntıya, istenmeyen kötü kokuya neden olabilirler. Kaşıntılar bazen o kadar çok olur ki her yerde karşımıza çıkarak bizi toplum içinde gülünç durumlara düşürebilir. Hatta aşırı kaşınma ihtiyacı kanlı yaralara bile neden olabilir.

Erkek gümüş boxerları Biz ARGE çalışmamız sonucu gümüş teknolojisi ile pamuk boxer ile gümüşü birleştirerek sağlık açısından daha faydalı bir ürün geliştirdik. Gümüşü erkek boxerların pamuk ipliklerinin içerisine kalıcı olarak bağladık. Böylece gümüş etkisini kaybetmesin etkisini sürekli gösterebilsin. Gümüşle bağlanmış erkek boxerlar kasık bölgesinde oluşabilecek kötü kokuların önlenmesini sağlar. Gümüş yaptığımız araştırmalarda istenmeyen kokuların kaynağını önleyebilmekte. Aynı şekilde mantarların önlenmesinde de gümüş oldukça kabiliyetli. Gümüşün neredeyse zararlı tüm mantar türlerine karşı iyi geldiği bilimsel makalelerde, patentlerde ve araştırmalarda bildirilmiştir. 

Düğmeli Boxer 

Düğmeli boxer, rahat kullanımı olması amacıyla boxerların ön tarafına düğme eklenen boxerlardır. Düğmeli boxer olarak geliştirdiğimiz gümüş erkek boxerların kullanımı daha rahattır. Düğmeli erkek boxer değişik renkleri ile vazgeçmeyeceğiniz iççmaşırlarınızdan olacaktır. 

Gümüş Pamuklu Erkek Boxer 

-Kasık bölgesinde oluşan kötü kokuları giderir.

-Kasık bölgesinde oluşan mantarların giderilmesinde yardımcıdır.

-Pişik ve kaşıntı oluşumunu minumunize eder.

Patentli gümüş erkek boxer çeşitlerimizde siyah erkek boxer, gri erkek boxer bulunmaktadır. 

BİLEŞİM : 

%100 Patentli Gümüş Pamuk İplik

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR