» Ahşap merdivenler 1. sınıf Kayın (Gürgen) kerestesinden imal edilmektedir.

           » Ahşap merdivenlerde kullanılan kereste, Yence-Devrek yöresine ait olup dayanıklı ve yumuşak dokuya sahiptir.
 
          » Ahşap merdivenlerde kullanılan keresteler en az 3 ay önceden ızgaraya alınarak kurutulması sağlanmış olup eğilme gibi sorunların önüne geçilmiştir.
 
          » Ahşap merdivenlerin basamak birleşim yerlerinde kilitli sistem kullanılıp kaliteli tutkalla montajı yapılan merdivenlerde basamakların çıkması gibi sorunların önüne geçilmiştir.
 
          » Ahşap merdivenler alttan ve üstten gijon demirle sabitlenmiş olup ortadan kemer ile bağlanarak emniyeti ön plana alınmıştır.
 
          » Ahşap merdivenlerde ilk aşamada çift kompenantlı dolgu verniği uygulaması yapılıp 2 kat olmak üzere çift kompenantlı kayın renginde parlak vernik uygulaması yapılaraka çizilme, kirlenme gibi sorunlar ortadan kaldırılıp gayet şık bir görünüm sağlanmaktadır.
 
          » En son olarak ahşap merdivenler emniyet açısından tek tek kontrol edilip satışa hazır hale getirilmektedir.
 
          » Ahşap merdivenler, profil ve alüminyum merdivenlere göre daha dayanıklı, uzun ömürlü ve dekoratifdir. 
 

          » Ahşap merdivenler garanti kapsamında olup, imalat hatasından dolayı arızalanan merdivenler yenisi ile değiştirilecektir. 

Ahşap merdiven, ahşap merdiven fiyatları, ucuz ahşap merdivenler, ahşap merdiven satıcıları, A tipi ahşap merdiven, A tipi ahşap merdiven satıcıları, gürgen ahşap merdiven, ahşap merdiven istanbul, ahşap merdiven firmaları,

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR